Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Z PARTYJNYM POZDROWIENIEM | BIG CYC | Wrocław 29.10.2022 bilety

Z PARTYJNYM POZDROWIENIEM | BIG CYC | Wrocław

29.10.2022 //  18:30 //  Centrum Koncertowe A2, WROCŁAW

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

01.12.2021 Informacja od organizatora:


W związku z dzisiejszym wejściem w życie  nowych obostrzeń, zmieniających przepisy dotyczące organizacji wydarzeń kulturalnych, informujemy, że koncert zespołów Big Cyc, Jary Oddział Zamknięty, Kobranocka i Sedes pod nazwą „Z partyjnym pozdrowieniem” zostaje przesunięty na nową datę 29 października 2022r. Zakupione bilety zachowują swoją ważność. 


Z partyjnym pozdrowieniem to koncert gwiazd pokolenia stanu wojennego, które w trudnych czasach komuny manifestowały swoje poglądy i docierały do młodego pokolenia Polaków pragnących żyć w Wolnej Polsce. Legendy polskiego punk rocka szykują muzyczną torpedę, zagrają dla Was: BIG CYC, Kobranocka, Jary Oddział Zamknięty, Sedes.


BIG CYC legenda polskiego punk rocka zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty Z partyjnym pozdrowieniem. Wizerunek Lenina z irokezem na okładce, album będący rockandrollową beczką śmiechu dał BIG CYCowi przepustkę do sal koncertowych i festiwali w całej Polsce.


Kapitan Żbik, Babcia Klozetowa, Dzieci Frankensteina zapraszają na koncert.


Kobranocka kolejna legenda, zagra swoje największe anystystemowe przeboje z lat 80' i 90'.


Jary Oddział Zamknięty - Prywatka, Ten Wasz świat, Andzia to numery które wpisały się w kanon polskiego rocka i zabrzmią podczas tego koncertu.


Sedes - legenda punk rocka z Wrocławia

OpinieOpinie

Opinie