Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Koncert 4 SZMERY w AMC 21.10.2023 bilety

Koncert 4 SZMERY w AMC

21.10.2023 //  20:00 //  Art Music Club, TYCHY

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

4 szmery powstały w 1996 roku w Bochni. Powstały w wyniku spożycia dużej ilości płynów wysoko procentowych najpierw w umysłach Jarka Srogi(GITARA) i Andrzeja Tabora (BĘBNY)aby potem już w normalnym pięcioosobowym składzie rozpocząć regularne występy w Knajpach. Początkowo była to muzyka oparta na własnych kompozycjach, w których słychać było wpływy ukochanego przez członków zespołu AC/DC, przeplatana utworami braci Young. Pierwszy wokalista Piotrek Pastuszak preferował zdecydowanie sposób śpiewania Briana Johnsona, stąd też w muzyce 4Szmerów więcej było Nowego AC/DC. Pierwszy skład zespołu przetrwał dwa lata.
Wiosną 1999 roku garaż domu na wzgórzu zaczął spędzać sen z powiek okolicznych mieszkańców, a duch „Bona” zaczął pojawiać się coraz częściej w ciemnych uliczkach „Babilonu” (tak o swoim mieście mówią muzycy zespołu).

Po kilkumiesięcznych próbach „szmery garażowe” postanowiono zmienić na „sceniczne”. Zespół udał się do Nowego Sącza do „Jazz Klubu Absolwent” aby zaprezentować swój repertuar. Dzięki udanemu występowi zespół otrzymał zaproszenie do występu na Juwenaliach WSB u boku T.Love. Ten koncert spowodował, że zespół postanowił poszerzyć swój repertuar o kolejne kompozycje AC/DC.

OpinieOpinie

Opinie