Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Oranżada/Maciej Cieślak + AcidSitter  09.03.2024 bilety

Oranżada/Maciej Cieślak + AcidSitter

09.03.2024 //  19:30 //  Desdemona, GDYNIA

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Zapraszamy na psychodeliczny wieczorek z Oranżadą feat. Maciej Cieślak (Ścianka) i AcidSitter, którzy promują swój debiutacki album.

 

Oranżada 

Oranżada to ewenement na scenie polskiego rocka. Zespół powstał w 2002 roku w Otwocku i od tamtego czasu przeszedł długą ścieżkę na scenie niezależnej. Ogólnopolski rozgłos przyniósł im program MiniMax Piotra Kaczkowskiego w radiowej Trójce, grali w całym kraju w klubach i na największych festiwalach w kraju (Open’er) i zagranicą (Klangbad Festival, Nowe Brzmienia Lublin Herzberg, czy Międzynarodowy Festiwal Sztuki w Bremie). Nagrali pięć albumów i

jeden koncertowy. Przez 20 lat swojej kariery nieprzerwanie eksplorują przestrzeń muzyki progresywnej, psychodelicznej i alternatywnego rocka, w swoim oniryczno-melodyjnym stylu.

tu posłuchasz tu obaczysz i obadasz

https://linktr.ee/oranzada

 

AcidSitter 

Polsko - japońscy psychonauci promują swój debiutancki album Make Acid Great Again (Premiera 03.11.23 / Interstellar Smoke Records). Eksplorują szeroki nurt psychodelii z rokendrolową pasją i punkową energią. Można ich było usłyszeć na Red Smoke Festival i Soulstone Gathering lub na koncertach z King Buffalo. Sweat Dreams, singiel promujący album, został wydany przez irlandzką wytwórnię Fuzzed Up & Astromoon Records.

Staywatch: https://youtu.be/hg-Ygrhbny4

Comets: https://youtu.be/nE3VJIV3QLE

The Healing Journey: https://youtu.be/yUEkMuBttOk

Sweat Dreams: https://youtu.be/g-PmsYPmk5w

AcidSitter - https://www.youtube.com/watch?v=PI8dTvcCeW8

 

OpinieOpinie

Opinie