Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Białystok | Pull the Wire x Skowyt x AntyRefleks | 6-ścian Pub 20.10.2023 bilety

Białystok | Pull the Wire x Skowyt x AntyRefleks | 6-ścian Pub

20.10 //  18:15 //  6-Ścian PUB Sześcian, Białystok

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Pull The Wire i Skowyt robią dym w Białymstoku! Imprezę rozkręci Antyrefleks

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
https://www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl

Muzyka:
https://youtu.be/tKoH9ZcP7bU
https://youtu.be/c1ZmDJHfEuk
https://youtu.be/WTLlRoZAvQY
‐--------------
SKOWYT ma na koncie dwa rebelianckie albumy: ACHTUNG, POLEN! i CORRIDA. Ich wydaniu towarzyszyły bardzo dobre i bardzo złe koncerty, które sprawiły m.in. że kapela dostała zakaz grania w Hard Rock Cafe, a w kilku innych klubach jest nadal niemile widziana. Zdarzały się także zatargi z publiką (nikt nie pamięta już po co i dlaczego)
W okresie burzy i naporu Skowyt wydał z siebie znane i nie zawsze lubiane numery, takie jak: ONA JEST NAZI, POKOLENIE CHUJ, PLAYBOY, ACHTUNG, POLEN! i RÓB REWOLUCJĘ, które pojawiały się regularnie m.in. w Antyradiu, oraz w RoxyFM, a kilka razy nawet w Trójce. Zespół zagrał dwa razy na Przystanku Woodstock (Poland Rock) i rozbijał się koncertowo po Polsce m.in. w towarzystwie Dezertera, Ruty, Proletaryatu i Farben Lehre.
https://facebook.com/skowyty
https://youtube.com/@SkowytSkowyt
--------------------------------

AntyRefleks - grupa przyjaciół z Żyrardowa, która za pomocą rockowych riffów, klimatycznych uniesień i słodko-gorzkich obserwacji rzeczywistości tworzy miejsce do wspólnej zabawy. Mają wysokie aspiracje i przystojnego perkusistę. Kiedyś prawie zagrali koncert z Metallica (co prawda Metallica się nie zgodziła, ale chłopaki byli gotowi!). Maurycy, Młody, Poniat, Wiktor i Patryk - tak ich nazywają ich dziewczyny, chłopaki, matki i kochanki. Potrafią naprawdę dużo, ale wzięli się za muzykę.

https://www.facebook.com/zespolantyrefleks

https://instagram.com/antyrefleks?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Ten Stan : https://youtu.be/0pvDPVH0lB4?si=vbOTF7BvEVOcnPOw

Fabryka marzeń : https://youtu.be/yBmXhviTbjQ?si=JkRlHcZVfbHJRIwg

OpinieOpinie

Opinie