Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Avi | Opole | Narodowe Centrum Polskiej Piosenki 21.03.2024 bilety

Avi | Opole | Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

21.03.2024 //  18:00 //  Narodowe Centrum Polskiej Piosenki, OPOLE

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

21 marca odpowiadając na wszystkie prośby fanów zapraszamy na premierowy koncert Aviego z albumem "Mały Książę" w Opolu.
 

21.03.2024 / drzwi: 18:00 start: 19:30
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ul. Piastowska 14A / Opole
 

=========
 

- Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.
 

- Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb
 

- Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
 

- Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

OpinieOpinie

Opinie