Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
CZARNA PASCHA 2024 / BATUSHKA / SHADOHM 23.03.2024 bilety

CZARNA PASCHA 2024 / BATUSHKA / SHADOHM

23.03.2024 //  18:00 //  Rock Klub Iron, Krosno

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

BATUSHKA - Po bardzo pracowitym koncertowo roku 2023, w którym po raz trzeci odbyli trasę po Ameryce Północnej, odwiedzili po raz pierwszy Azję oraz Indonezję, a w międzyczasie zagrali dwie trasy w Europie, troszkę zwalnia i koncentruje się na nowej płycie, która ukaże się jesienią 2024 w barwach austriackiej Napalm Records. Zespół w przerwach między sesjami do nowej płyty w marcowe weekendy odwiedzi 9 polskich miast, prezentując przekrojowy materiał w którym nie zabraknie niespodzianek w postaci nowych kompozycji z nadchodzącej płyty. Zapraszamy na drogę krzyżową która poprzedzi CZARNĄ PASCHĘ 2024!

 

SHADOHM - To nowa nazwa na rodzimym podwórku. Jednak za tą nazwą kryje się wieloletnie doświadczenie oraz pasja. SHADOHM to zespół powołany do życia i dowodzony przez Pawła "Pavulona" Jaroszewicza (Vader, Decapitated, Antigama, Hate, Batushka)
Marcowe koncerty będą premierowymi występami grupy, która tuż przed koncertami wyda swój debiutancki album w rodzimej Selfamadegod Records.
SHADOHM szokuje przede wszystkim ogromną rozpiętością stylistyki, od najczarniejszego black metalu, po metalcorowe rytmy, a kończąc na groove`owych melodiach grobowego doom metalu.
Debiutancka płyta to nowoczesna kombinacja stylistyki Architects, Lorna Shore, Meshuggah, Gojira czy Katatonia. Muzyka SHADOHM zabierze cię w zupełnie inny wymiar nowoczesnego metalu!

OpinieOpinie

Opinie