Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Cheap Tobacco + Dusty Rocks / Białystok, Zmiana Klimatu 11.04.2024 bilety

Cheap Tobacco + Dusty Rocks / Białystok, Zmiana Klimatu

11.04.2024 //  18:00 //  Zmiana Klimatu, Bia┼éystok

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

11 kwietnia 2024, czwartek
klub Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

18:00 otwarcie klubu / 19:00 pocz─ůtek koncertu
bilety: przedsprzedaż 60, 75zł / w dniu koncertu 90zł
dost─Öpne na www.stage24.pl

wst─Öp 18+

 

CHEAP TOBACCO od lat poda╠Ęz╠ça w┼éasna╠Ę droga╠Ę muzyczna╠Ę, unikaja╠Ęc kompromiso╠üw artystycznych, konsekwentnie wyraz╠çaja╠Ęc swoja╠Ę muzyka╠Ę i tekstami, to co w danym momencie czuja╠Ę i czym chca╠Ę sie╠Ę podzielic╠ü z fanami. Wymykaja╠Ę sie╠Ę schematom a wie╠Ększos╠üc╠ü dziennikarzy muzycznych ma problem z okres╠üleniem granego przez nich gatunku muzycznego.

 

Frontmanka╠Ę zespo┼éu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodza╠Ęca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, kto╠üra czterokrotnie zosta┼éa wybrana najlepsza╠Ę bluesowa╠Ę wokalistka╠Ę w Polsce oraz trzykrotnie dosta┼éa nominacje╠Ę do ÔÇťWokalistki Rocku AntyradiaÔÇŁ. Ich ostatni album ÔÇťZobaczmy siebieÔÇŁ znalaz┼é sie╠Ę na lis╠ücie OLIS (lista 50 najlepiej sprzedaja╠Ęcych sie╠Ę p┼éyt w Polsce).

Za album SZUM zdobyli nominacje╠Ę do nagrody Fryderyk 2019. Zagrali ro╠üwniez╠ç na duz╠çej scenie Pol'and'rock Festival.
Z ostatnich sukceso╠üw zespo┼éu warto wymienic╠ü wyste╠Ępy na Festiwalu Future Echoes w Szwecji (2023), V4 Festival na We╠Ęgrzech (2021, 2022), na Festiwalu Sziget na We╠Ęgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK.
W lutym 2024 premiere╠Ę miec╠ü be╠Ędzie nowy singiel zespo┼éu, kto╠üry be╠Ędzie promowa┼é nowy album.

 

Dla niekto╠ürych rock, dla innych pop albo indie. Niezalez╠çnie od nazwy - to muzyka na najwyz╠çszym poziomie z niesamowita╠Ę dawka╠Ę energii!

 

MUZYKA:
Cheap Tabacco na platformach streamingowych
Youtube


LINKI:

www.facebook.com/cheaptobaccoband 
www.instagram.com/cheaptobaccoband

https://www.tiktok.com/@cheaptobaccoband

 

*

 

DUSTY ROCKS

Hello world, jeste┼Ťmy Dusty Rocks!
Tworzymy muzyk─Ö inspirowan─ů latami 70., z nutk─ů nowoczesno┼Ťci i wigoru. Chcemy na nowo przetrze─ç ju┼╝ dawno nieprzebyte szlaki i zdmuchn─ů─ç kurz z Waszych g┼éo┼Ťnik├│w!

Jest nas czterech: Mateusz Jabłoński (wokal), Adrian Poć (gitara), Krzysztof Skrzypczak (gitara basowa) i Jakub Rajecki (perkusja).


W październiku ukazał się nasz debiutancki singiel pod tytułem Fire Inside. Jest to piosenka o pasji, determinacji i wewnętrznym ogniu, który płonie w ludzkich sercach. Już w pierwszym tygodniu, utwór zdobył szczyt Listy Przebojów Kultowej Akadery.

 

https://www.facebook.com/dustyrocksband
https://www.instagram.com/dustyrocksband/
https://www.youtube.com/watch?v=JjccV3Iv0o4
https://linktr.ee/dustyrocks


 

 

OpinieOpinie

Opinie