Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Koncert chopinowski w Chopin Point Warsaw na Starym Mieście 02.03.2024 bilety

Koncert chopinowski w Chopin Point Warsaw na Starym Mieście

02.03.2024 //  19:00 //  Chopin Point/ Dom Literatury, WARSZAWA

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Serdecznie zapraszamy na Koncert Chopinowski w Chopin Point Warsaw! Nasze recitale to nie tylko doskonała okazja do wysłuchania utalentowanych artystów, ale także możliwość poczucia się jak na kameralnym prywatnym koncercie u samego Mistrza.

Poznaj Warszawę Chopina kryjącą historie i inspiracje z których czerpał kompozytor - to tutaj spędził pierwsze 20 lat swojego życia.

W Chopin Point Warsaw, dzięki muzyce wykonanej przez wybitnych artystów i kameralnym wnętrzu można poczuć, jakbyśmy przenieśli się w czasie, a sam Chopin powrócił do swojej ukochanej Warszawy.

 

Zapraszamy na specjalne wydarzenie, które łącząc słowo i muzykę pozwoli poczuć i lepiej zrozumieć twórczość Fryderyka Chopina. Poznaj inspiracje kompozytora, oraz utwory, których powstanie zainspirował Fryderyk Chopin.

 

Koncert chopinowski odbędzie się na Starym Mieście w kameralnym wnętrzu w stylu art deco w Domu Literatury. Recital potrwa 90 minut i składa się z dwóch części. Podczas krótkiej przerwy goście częstowani będą kieliszkiem miodu pitnego lub soku jabłkowego.

 

Dołącz do nas na Szlaku Chopinowskim, gdzie dźwięki fortepianu rozbrzmiewają w kameralnym wnętrzu, tworząc niezapomniane chwile. To spotkanie z Chopinem, które przeniesie Cię w magiczny świat jego kompozycji.

 

Prosimy o przybycie 10 min wcześniej.

Bilet ulgowy przysługuje: uczniom/studentom, seniorom od 65r.ż (na podstawie dokumentu uprawniającego do zniżki)

Bilet premium gwarantuje miejsce w pierwszym lub drugim rzędzie

OpinieOpinie

Opinie