Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Kabe x Miszel | "Złote Przeboje" koncert premierowy | Gdańsk 11.03.2023 bilety

Kabe x Miszel | "Złote Przeboje" koncert premierowy | Gdańsk

11.03.2023 //  19:00 //  Klub Muzyczny Parlament, GDAŃSK

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Kabe i Miszel. Dwóch niezwykle wyrazistych raperów połączyło swoje siły w studio, czego efektem jest niezwykle imprezowy album ‚Złote przeboje’. Płyta naszpikowana jest hitami jak ‚Sheraton’ czy ‚RARARA’, a najlepszym potwierdzeniem na jej ciepłe przyjęcie przez fanów jest uzyskanie statusu złotej płyty przez album jeszcze przed premierą. Teraz ten energetyczny duet wyrusza w intensywną, jedyną klubową trasę promującą ich wspólną płytę. Do zobaczenia u Ciebie w mieście!


Gdzie: Klub Parlament / ul. św. Ducha 2 / Gdańsk
Kiedy: 11.03.2023
Start: 19:00
Koncert: 20:00


- Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.

- Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb

- Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
 

- Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

OpinieOpinie

Opinie

Komentarz do wydarzenia

Paweł

Ale ogień najlepszy duet w 2022 roku pozdro chłopaki oby tak dalej!!
Komentarz do wydarzenia

Bartii

Kabe ruszył z dobrymi bitami
Komentarz do wydarzenia

Milena

Kabe <3 Mój idol