PL
EN
DLA ORGANIZATORA
Jak to działa?
Kontakt
Logowanie
06.03 | O.S.T.R | ZABRZE | CK Wiatrak bilety

06.03 | O.S.T.R | ZABRZE | CK Wiatrak

06.03 //  18:00 //  CK WIATRAK, Zabrze

Bilety
Informacje
130 koncertów w ubiegłym roku, 20 lat w jednej, nieprzerwanej trasie koncertowej w kraju i zagranicą! Nie oszukujmy się, nie istnieje siła, która powstrzymałaby Ostrego przed tegoroczną trasą koncertową po premierze albumu “GNIEW”!

Nowa trasa to przede wszystkim duża dawka materiału z najnowszej płyty, ale rzecz jasna nie zabraknie także najpopularniejszych numerów z owocnej dyskografii O.S.T.R. Za oprawę muzyczno - wizualną odpowiada najlepszy w swoim fachu - DJ Haem.

Bilety w trzech pulach 49/59/69 złotych dostępne są na https://stage24.pl/.

Stale aktualizowana lista koncertów znajduje się na fanpage’u FB https://www.facebook.com/pg/ostr.tabasko/events/ oraz na http://ostr.pl/.

Osoby niepełnoletnie zapraszamy pod opieką dorosłych opiekunów prawnych. Regulamin koncertu: http://news.asfalt.pl/regulamin_koncert%C3%B3w_2020.pdf

Jednocześnie przypominamy, że na https://www.ostrygniew.pl trwa przedsprzedaż dwupłytowej, limitowanej edycji specjalnej albumu "GNIEW". Uwaga: ta wersja będzie dostępna tylko w przedsprzedaży albo do wyczerpania nakładu! Premiera albumu 27 lutego 2020 r.

O.S.T.R.: "GNIEW na materializm, sztuczne piękno i wszechobecną walkę o adorację. Udajemy kogoś, kim nie jesteśmy. Prowadzimy podwójne życie. Niby żyjemy w społeczeństwie, a tworzymy wirtualne społeczności. Samotni, napawamy się cudzym nieszczęściem, jakby niepowodzenie było dla nas pożywieniem, dowodem na to, że wszystko, co złe należy się każdemu po równo. GNIEW na lęk i przymykanie oczu na to, co dzieje się za ścianą. GNIEW na przedkładanie swojego dobra nad dobro innych i na radość czerpaną z cudzego upadku. Nie godzę się na taką rzeczywistość. Nie godzę się z polityczną poprawnością, z wmawianiem, że wszyscy muszą być piękni i udawać kogoś, kim nie są. Nie godzę się na to. Nie godzę się na to i mam wobec tego GNIEW."

O.S.T.R. “GNIEW” - film na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=qWtpgekEBto O.S.T.R. - Nie chce: https://www.youtube.com/watch?v=sa-xYJ2MHf0

Opinie o artyście

Beat, tekst, historia. Kocham taki rap. Wielki szacunek dla wszystkich, którzy tworzą go razem z Ada
wiecej

Wg. mnie OSTR to najlepszy raper w Polsce i jedynie jego utwory w 100% trafiają do mnie. Chill z kaz
wiecej

Adam mistrz. On jest świadomy swojej gry i swoich poczynań w wersach. To co robi, to zawodowstwo w k
wiecej