Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Catz ‘n Dogz / Oliver Huntemann | Kraków 23.02.2024 bilety

Catz ‘n Dogz / Oliver Huntemann | Kraków

23.02 //  22:00 //  HYPE PARK, KRAKÓW

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

𝟸𝟹 𝚕𝚞𝚝𝚎𝚐𝚘 𝚠 𝙷𝚢𝚙𝚎 𝙿𝚊𝚛𝚔𝚞 𝚍𝚘𝚓𝚍𝚣𝚒𝚎 𝚍𝚘 𝚠𝚢𝚓ą𝚝𝚔𝚘𝚠𝚎𝚐𝚘 𝚙𝚘łą𝚌𝚣𝚎𝚗𝚒𝚊. 𝚆𝚎 𝚠𝚜𝚙ó𝚕𝚗ą 𝚙𝚘𝚍𝚛óż 𝚙𝚛𝚣𝚎𝚣 𝚖𝚞𝚣𝚢𝚔ę 𝚑𝚘𝚞𝚜𝚎 𝚒 𝚝𝚎𝚌𝚑𝚗𝚘 𝚣𝚊𝚋𝚒𝚘𝚛ą 𝚆𝚊𝚜 𝙲𝚊𝚝𝚣 ‘𝚗 𝙳𝚘𝚐𝚣 𝚘𝚛𝚊𝚣 𝙾𝚕𝚒𝚟𝚎𝚛 𝙷𝚞𝚗𝚝𝚎𝚖𝚊𝚗𝚗. 𝙿𝚘𝚙𝚛𝚣𝚎𝚍𝚗𝚒𝚎 𝚠𝚢𝚜𝚝ę𝚙𝚢 𝙲𝚊𝚝𝚣ó𝚠, 𝚓𝚊𝚔 𝚒 𝙾𝚕𝚒𝚟𝚎𝚛𝚊 𝚠 𝙺𝚛𝚊𝚔𝚘𝚠𝚒𝚎 𝚣𝚊𝚙𝚊𝚍ł𝚢 𝚠 𝚙𝚊𝚖𝚒ę𝚌𝚒 𝚗𝚊𝚓𝚠𝚢𝚋𝚒𝚝𝚗𝚒𝚎𝚓𝚜𝚣𝚢𝚖 𝚔𝚘𝚕ę𝚍𝚗𝚒𝚔𝚘𝚖 𝚠 𝚝𝚢𝚖 𝚖𝚒𝚎ś𝚌𝚒𝚎.
 

Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.

Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które bez nich, nie byłoby możliwe. Dwie dekady wspólnych działań Wojtka i Grześka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na dancefloorze. To także inspirujące kolaboracje z fantastycznymi wytwórniami, utalentowanymi artystami oraz przede wszystkim ogromna energia jaką duet nieprzerwanie otrzymuje ze strony swoich fanów, których spotykają w każdym zakątku świata.
 

Natomiast Olivera Huntemanna nie trzeba nikomu przedstawiać, jeden z najważniejszych przedstawicieli niemieckiej sceny. Mimo ponad dwóch dekad aktywności, Huntemann nie spuszcza z tonu i działa z niesłabnącą energią wciąż na tym samym poziomie. Na koncie ma remiksy dla tak uznanych postaci światowej muzyki, jak Chemical Brothers, Depeche Mode (razem ze Stephanem Bodzinem) czy Underworld, a ponadto od lat współpracuje z Dubfire.
 

23.02.2024 / Start: 22:00
Hype Park ul. Kamienna 12 / Kraków
 

Line Up:
 

- Catz 'n Dogz
- Oliver Huntemann
- Oscar Thous
- Piotr Figiel

OpinieOpinie

Opinie