Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
KONCERT PROLETARYAT  WARSZAWA 28.10.2023 bilety

KONCERT PROLETARYAT WARSZAWA

28.10.2023 //  19:00 //  Proxima, WARSZAWA

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Zapraszamy na koncert PROLETARYAT!

 

I pula - 69 zł 
II pula - 79 zł

III pula - 90 zl 

 

 Ilość biletów ograniczona!

 

 

19:00 otwarcie bramek
20:00 start koncertu

 

Po blisko ośmiu latach od premiery płyty „Oko za oko” legendarny polski zespół powraca z nowym materiałem. Album „Ząb za ząb” zagościł na sklepowych półkach 17 marca. W ostatnim czasie kapela podzieliła się z fanami dwoma świeżymi singlami z nowego krążka. „Nie damy się” i „Szajba” z powodzeniem podbijają serwisy streamingowe. Drugi z wypuszczonych utworów pojawił się wraz z klipem na oficjalnym kanale YouTube zespołu. 

Proletaryat to zespół-monolit, który przez 35 lat działalności wydał 11 albumów studyjnych i zagrał setki koncertów w Polsce i za granicą. Metalowy skład z Pabianic już w latach 80. szturmem podbijał serca słuchaczy. Dziś udowadnia, że zarówno na scenie, jak i w studiu wciąż jeszcze ma wiele do powiedzenia. 

Najnowszy album w niczym nie odstaje od starych wydawnictw, które Proletaryat ma na swoim koncie. Co więcej, jest mocniejszy od poprzedniego zarówno muzycznie, jak i tekstowo. Usłyszymy tu rasowy crossover z pulą bezkompromisowych tekstów, w których wciąż kipi wrzątek buntowniczej krwi. 

Proletaryat AD 2023: Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew), Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas), Robert „Mały” Hajduk (perkusja), Wiktor Daraszkiewicz (gitara).

OpinieOpinie

Opinie