Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Kraków | Pull the Wire x Gorgonzolla x Trackstone | klub Żaczek 27.10.2023 bilety

Kraków | Pull the Wire x Gorgonzolla x Trackstone | klub Żaczek

27.10 //  19:00 //  Klub Studencki Żaczek, KRAKÓW

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Zespół Pull The Wire odkłada na wieszak kowbojski kapelusz i wyrusza w piracki rejs! Razem z nimi na scenie wystąpi Gorgonzolla.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
https://www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl
Muzyka:
https://youtu.be/rL2USS29QMA
https://youtu.be/tKoH9ZcP7bU
https://youtu.be/WTLlRoZAvQY

 

 

Gorgonzolla, to warszawski zespół działający od 2013 roku. Dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać zespół, który tworzy grupa przyjaciół.
Wydana w kwietniu 2016 roku, debiutancka płyta pod tytułem 'Eksploatowani', zaprowadziła grupę na scenę Pokojowej Wioski Kryszny na 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK, gdzie otrzymała wysokie noty w recenzji. Krążek uznano za jeden z mocniejszych debiutów 2016 roku.
Na początku października 2019 roku, Gorgonzolla wydała drugi album, pod tytułem 'Konsumpcja', promowany singlami 'Czołgi', 'Popiół', 'Zagubieni' i tytułowa 'Konsumpcja'. Również w 2019 roku, Gorgonzolla pojawiła się na scenie Wiewiórstocku, gdzie przyciągnęła ogromną ilość słuchaczy, a pod koniec 2019 roku, pismo Teraz ROCK, ogłosiło Gorgonzollę jedną z nadziei na 2020 rok.
Zespół ma za sobą również wspólne koncerty z takimi grupami jak: KSU, Closterkeller, Luxtorpeda, Kabanos, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa czy Zenek Kupatasa.
Obecnie grupa pracuje nad trzecim albumem, którego tytuł to ''Zabawne?''.
Krążek jak dotąd promują trzy single: ''Potwór z szafy'', Ryba psuje się od głowy feat. Mada'' i ''Podróżnik''. Dwa z trzech singli można było usłyszeć na koncercie Gorgonzolli na Małej Scenie Pol'and'Rock Festival 2022.
Linki:
Podróżnik: https://www.youtube.com/watch?v=otuJrq1FdMc
Ryba psuje się od głowy feat. Mada: https://www.youtube.com/watch?v=4FxxsFsIzmU
Potwór z szafy: https://www.youtube.com/watch?v=pDXLUH0ebZ0

 

Support:
TRACKSTONE - zespół rockowy reprezentujący głośne granie przepełnione mocnymi i wyszukanymi gitarowymi riffami oraz ekspresyjnym śpiewem. Muzyka Trackstone to autorskie dzieło, bazujące na takich gatunkach muzycznych jak rock'n'roll oraz blues i czerpiące z nich to, co najbardziej wyraziste i wpadające w ucho. Większość utworów zespołu można określić jako rock’n’roll grany mocno i głośno, a ich brzmienie przywodzi na myśl największe hity ikon klasycznego rocka.

Linki:
https://www.facebook.com/TrackstoneBand
https://www.youtube.com/@trackstoneband/featured

OpinieOpinie

Opinie