Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Olsztyn | Pull the Wire x Insekt | Scena Zgrzyt 13.10.2023 bilety

Olsztyn | Pull the Wire x Insekt | Scena Zgrzyt

13.10 //  19:00 //  Scena Zgrzyt, OLSZTYN

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
https://www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl
Muzyka:
https://youtu.be/rL2USS29QMA
https://youtu.be/tKoH9ZcP7bU
https://youtu.be/WTLlRoZAvQY


INSEKT to śląskie trio, aktywnie występujące i tworzące już blisko 12 lat. Zespół odważnie eksploruje muzyczne rewiry, meandrując w swoich kompozycjach między rockiem lat ’90, bujającym grungem i hałaśliwym punkiem. Nie brak tu także gitarowych solówek z heavy metalowym pazuremi melodyjnych riffów subtelnie zagłębiających się w spokojniejszą stronę rocka alternatywnego.
Muzycy od lat działają aktywnie, własnym sumptem wydając płyty i teledyski, a motorem napędzającym ich działania jest pozytywny odbiór ich twórczości zarówno w sieci, jak i na koncertach. Goszcząc na scenach wielu polskich klubów i festiwali wystąpili u boku artystów takich jak Organek, Lao Che, Happysad, czy Łydka Grubasa. Po wydanej w 2017 r. EPce „Menda”, której kontynuacją był wydany dwa lata później długogrający album studyjny „Menda 2.0.”, zespół nie zwalnia tempa i odkrywa kolejne karty swojej twórczości, wydając singiel o tytule „Maska".

OpinieOpinie

Opinie