Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Wrocław / Pull the Wire x Zenek Kupatasa / Łącznik 01.03.2024 bilety

Wrocław / Pull the Wire x Zenek Kupatasa / Łącznik

01.03.2024 //  19:00 //  Klub Łącznik, WROCŁAW

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

 

Pull The Wire w trasie zima/wiosna 2024 - Pirackie Rodeo trwa! Razem z nimi na scenie wystąpi Zenek Kupatasa.

Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty jest jak wypad z kumplami na piwo. Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Koncertowo zespół należy do tych którzy na równi dotrzymują kroku swoim fanom jeśli chodzi o dobrą zabawę skutkującą przepoconymi elementami garderoby!
https://www.facebook.com/pullthewireband
www.pullthewire.pl
Muzyka:
https://youtu.be/rL2USS29QMA
https://youtu.be/tKoH9ZcP7bU
https://youtu.be/WTLlRoZAvQY


Zenek Kupatasa to jeden z najbardziej płodnych twórców na polskiej scenie muzycznej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty niezależnie, samodzielnie je promując. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. W ciągu trzech lat nagrał 6 solowych albumów. Ciężko go zaszufladkować, w pierwszym etapie swojej twórczości, łączył ciężką muzykę z absurdalnym humorem. Obecnie bardziej skupia się na własnej filozofii życia, bije z niego optymizm, szczerość i radość tworzenia. Z wykształcenia jest psychologiem, a jego rozdzielona na dwa albumy "Rezyliencja" traktuje o zdolnościach adaptacyjnych do otaczającej nas rzeczywistości.

 

AntyRefleks - grupa przyjaciół z Żyrardowa, która za pomocą rockowych riffów, klimatycznych uniesień i słodko-gorzkich obserwacji rzeczywistości tworzy miejsce do wspólnej zabawy. Mają wysokie aspiracje i przystojnego perkusistę. Kiedyś prawie zagrali koncert z Metallica (co prawda Metallica się nie zgodziła, ale chłopaki byli gotowi!). Maurycy, Młody, Poniat, Wiktor i Patryk - tak ich nazywają ich dziewczyny, chłopaki, matki i kochanki. Potrafią naprawdę dużo, ale wzięli się za muzykę.

OpinieOpinie

Opinie