Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Roman Walczak + gościnnie Jan Dzierżanowski  01.03.2024 bilety

Roman Walczak + gościnnie Jan Dzierżanowski

01.03 //  20:00 //  Teatr BOTO, Sopot

Bilety na wydarzenieBilety
PRZEDSPRZEDAŻ
dostępna do wyczerpania - najpóźniej do
29.02.2024
40 PLN
Opis wydarzeniaInformacje

Roman Walczak, były gitarzysta trójmiejskiego zespołu Revan, obecnie śmiało kroczący własną ścieżką muzyczną. Jako jedyny polski artysta może poszczycić się współpracą z legendarnym gitarzystą Genesis, Steve'em Hackettem, z którym nagrał entuzjastycznie przyjęty utwór "Czarny pocałunek".

 

W 2021 roku światło dzienne ujrzał jego album "Taniec dwóch księżyców", który okazał się jednym z najbardziej gorących wydarzeń płytowych w świecie rocka progresywnego. Wydany niewiele ponad rok temu singiel "Wielki sen" stanowi kolejny krok poza utarte stylistyczne ścieżki. To swoisty pomost między pierwszym a drugim albumem, którego nagrania rozpoczęły się rok temu.

 

W Teatrze Boto Roman, przy akompaniamencie kontrabasisty Jana Dzierżanowskiego, zaprezentuje nie tylko autorski materiał, ale także wyjątkowe aranżacje coverów w intymnej atmosferze. Publiczność może spodziewać się nie tylko muzyki, ale także spontaniczności i charakterystycznego poczucia humoru, które wypełnią przestrzeń koncertową. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż dźwiękową!

OpinieOpinie

Opinie