Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Rusina | Rzeszów | Pod Palmą 22.09.2023 bilety

Rusina | Rzeszów | Pod Palmą

22.09 //  19:00 //  Pod Palmą, RZESZÓW

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

 

Rusina w Rzeszowie w nowej odsłonie koncertowej!

Rusina debiutował w 2020 roku minialbumem "TRAPPED IN UNDERGROUND", na którym znalazły się takie utwory jak "WHIPPIN'", "NATURA" czy RODO. 29 kwietnia 2022 roku ukazał się debiutancki album Rusiny "Energia Wygrywania". Artysta ma za sobą wyprzedaną trasę koncertową, a już niebawem wraca z nowym materiałem, który usłyszycie na koncercie.

 

 Gdzie: Klub pod Palmą / Rzeszów
 Kiedy: 22.09.2023
 Start: 19:00
 Koncert: 20:00

 

= Przypominamy, że kupując bilety poza oficjalnymi kanałami sprzedaży, np. od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwiają wejścia na wydarzenie.
 

= Osoby poniżej 16 roku życia w dniu koncertu mogą wziąć udział w wydarzeniu tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, ale które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w wydarzeniu. WZÓR ZGODY: https://tiny.pl/wtxqb
 

= Nie ma potrzeby drukowania biletów, wystarczy pokazać kod QR na telefonie (prosimy maksymalnie rozjaśnić ekran i mieć przygotowany QR w momencie podejścia do osoby obsługującej wejście).
 

= Aby dostać się na teren wydarzenia każdy obowiązkowo posiadać musi dokument tożsamości ze zdjęciem.

OpinieOpinie

Opinie