Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Spotlight Music Festival - Gdynia, 15-17 marca 2024 16.03.2024 bilety

Spotlight Music Festival - Gdynia, 15-17 marca 2024

16.03.2024 //  16:00 //  Green Loft Gdynia, GDYNIA

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Spotlight Music Festival 2024

Gdynia, 15-17 marca
Green Loft Gdynia, ul. Sambora 37


PROGRAM FESTIWALU:


15-16 marca 2024 (dni biletowane) - to czas dla miłośników koncertów. Przeżyjecie występy znanych i cenionych artystów polskiej sceny muzycznej, a także obiecujących debiutantów, którzy szybko zdobywają serca publiczności. Kto wie, może to właśnie oni staną się gwiazdami przyszłych edycji Spotlight Music Festival?

 

Piątek, 15.03: IGOR HERBUT SOLO, PTAKOVA, SARA KORDOWSKA, IZDEB, KAMIL KOWALSKI, MAREK NIEDZIELSKI, FORMEO, NA WPÓŁ ŚLEPY CZŁOWIEK, PIOSENKA PREMIERA: PIERWIASTEK Z TRZECH, JAŚ&MAŁGOSIA, BONAVENTURA, GREG STRANGLER

Sobota, 16.03: MIKROMUSIC ACOUSTIC TRIO, KAMIL KEMPIŃSKI, KINGA I KAROLINA PRUŚ, UGORNA, TAPPAHALL, CHRUST, RAF, MELANCHOLY HILL

 

17 marca 2024 (dzień niebiletowany) - to dzień konferencji muzycznej. Panele dyskusyjne i warsztaty z prelegentami - to elementy edukacyjne, które dodają naszemu festiwalowi wyjątkowego smaku. Wstęp na ten dzień festiwalu jest wolny! Spotlight Music Festival to nie tylko muzyka, to także wyjątkowe spotkania, rozmowy i doświadczenia. Szczegóły na naszej stronie na Facebook’u!

Miejsce: Green Loft Gdynia, ul. Sambora 37 - Wyjątkowo urokliwa przestrzeń, dwie niezależne sceny w industrialnych salach.

Gelovox Stage - ponad 200m2 przestrzeń z widokiem na panoramę Gdyni.
Spotlight Stage - 150m2 industrialnej koncertowej przestrzeni (zdjęcia w galerii) 

 
OPIS WYDARZENIA:


Zapraszamy na niezapomniany weekend muzyczny w malowniczej Gdyni, gdzie 15-17 marca 2024 odbędzie się nasz kameralny i wyjątkowy Festiwal - Spotlight Music Festival. To wydarzenie, które stanowi nowe święto dla branży muzycznej oraz miłośników różnych gatunków dźwięków. Przeniesiemy Cię do świata dźwięków i emocji, gdzie muzyka będzie głównym bohaterem, a Gdynia stanie się areną niezapomnianych występów i spotkań.

Spotlight Music Festival to przede wszystkim okazja do zanurzenia się w świecie muzyki, który łączy ludzi niezależnie od ich roli w branży czy życiowej pasji. W ciągu trzech dni odkryjemy niesamowite brzmienia zarówno polskich gwiazd muzycznych, jak i obiecujących debiutantów, którzy wystąpią na dwóch niezależnych scenach. Ich występy wypełnią wyjątkową, zadaszoną przestrzeń Green Loft w Gdyni. Magia dźwięków, stworzy niezapomniany klimat, który zaspokoi gusty każdego melomana.

Jednak Spotlight Music Festival to o wiele więcej niż tylko koncerty. Festiwal stawia na bliskość i interakcję. W ramach wydarzenia, będziesz miał okazję uczestniczyć w rozmowach z artystami i dziennikarzami muzycznymi. To doskonała okazja, aby spojrzeć za kulisy tworzenia muzyki, poznać historie inspirujących osób oraz dowiedzieć się, jak rodzą się przeboje. Wyjątkowa atmosfera tego festiwalu umożliwi ci również spotkanie twarzą w twarz z artystami, zadawanie pytań i dzielenie się własnymi refleksjami.

Spotlight Music Festival jest wyjątkowym wydarzeniem, nowym punktem na festiwalowej mapie naszego kraju. Nic dziwnego, że odbywa się wiosną - czasie odradzania się natury i nowych początków. Tak samo jak natura odkrywa nowe oblicza, tak i muzyka otwiera przed nami nowe dźwięki i emocje.

Zapraszamy więc serdecznie na Spotlight Music Festival, gdzie muzyka i pasja łączą ludzi w unikalny sposób. Przyjdź i doświadcz niezwykłego weekendu, który na zawsze pozostanie w twoich wspomnieniach.

Do zobaczenia w Gdyni!KARNET 2 DNI (15-16.03) - II PULA - 219 zł

• wstęp na teren festiwalu w dniach 15-16 marca 2024
 

KARNET 2 DNI (15-16.03) - DUO (dla 2 osób) - 349 zł

• wstęp na teren festiwalu w dniach 15-16 marca 2024

BILET 1 DZIEŃ (15.03) - 129 zł

• wstęp na teren festiwalu w dniu 15 marca 2024
Wystąpią: IGOR HERBUT Solo, PTAKOVA, IZDEB... i inni!
Bilety dostępne do wyczerpania.

BILET 1 DZIEŃ (16.03) - 129 zł

• wstęp na teren festiwalu w dniu 16 marca 2024
Wystąpią: MICROMUSIC Acoustic Trio, KAMIL KEMPIŃSKI, KINGA I KAROLINA i inni!
Bilety dostępne do wyczerpania.


KARNET 2 DNI VIP - 599 zł

• wstęp na teren festiwalu w dniach 15-16 marca 2024

• bezpłatny parking na terenie festiwalu 15-17 marca 2024

• vouchery na bar

• vouchery na ofertę gastronomiczną

• pamiątkowy plakat z autografami artystów

OpinieOpinie

Opinie