Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
JAZZ JAM SESSION: MIKORYZA 25.05.2023 bilety

JAZZ JAM SESSION: MIKORYZA

25.05 //  20:00 //  Teatr BOTO, Sopot

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

 

Po pierwszym set-cie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni. W tym tygodniu gospodarzem będzie Tomasz Koper. Muzycy zagrają w składzie: MIKORYZA.

MIKORYZA – symbiotyczny, kameralny kolektyw trójmiejskich muzyków związanych z szeroko pojętą sceną jazzową i sceną DRA narodził się w 2014 roku. Głównym założeniem grupy było wykonywanie muzyki opartej na otwartej improwizacji pozbawionej odgórnych założeń, szkiców, schematów, form i innych elementów, które mogłyby ograniczać bądź kierunkować swobodny przepływ muzycznej myśli zespołu. Nieunikniona konieczność definiowania wykonywanej muzyki oraz przyporządkowanie do konkretnych gatunków celem przybliżenia jej potencjalnemu odbiorcy sprawia, iż twórczość zespołu określić można mianem fuzji ambientu, free jazzu, muzyki współczesnej, elektroniki czy noise.

 

Skład tworzą: Dawid Lipka – trąbka/elektronika Szymon Burnos – instrumenty klawiszowe/elektronika Tomasz Koper – perkusja/elektronika

Bilety: 25 zł przedsprzedaż
30 zł w dniu koncertu
 

OpinieOpinie

Opinie