Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
BOTO JAM: Kacper Skolik & Goście 15.02.2024 bilety

BOTO JAM: Kacper Skolik & Goście

15.02.2024 //  20:00 //  Teatr BOTO, Sopot

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

BOTO JAMs to cotygodniowe czwartkowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny jazzowej. Każda odsłona to inny gospodarz, który wraz z zaproszonymi przez siebie muzykami przenosi nas w świat jazzowej improwizacji.

Po pierwszym setcie zawsze jest okazja by do naszego jam session dołączyli chętni muzycy z widowni.

 

Wraz ze swoim składem zagra perkusista Kacper Skolik.

Skład:
Marcin Janek - saksofon
Piotr Kułakowski - kontrabas
Kacper Skolik - perkusja

 

Kacper Skolik - absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Perkusista jazzowy młodego pokolenia, syn polskiej legendy perkusji Arka Skolika. Figurował jako akompaniator na corocznym festiwalu sztuk artystycznych „Fama” w 2016 roku. Jako jeden z dziesięciu perkusistów biorących udział w projekcie wykonywał dzieło J. A. P. Kaczmarka „Emigra - Symfonia bez końca”.

Finalista konkursu „Jazz Drummers Competition 2018”.
Jeden z dwudziestu perkusistów wydarzenia „Rapsodia Śląska 2019” prowadzonego przez J. A. P. Kaczmarka.

 

Uczestnik konkursu jazzowego z zespołem Jah Trio w ramach RCK Pro Jazz Festival 2019. Uczestnik konkursu jazzowego Krokus Jazz Festival 2019 z zespołem Jah Trio. Wykonawca Symphonie no. 2 Historie d’un fleuve napisanej przez kanadyjskiego trębacza jazzowego Kubę Jacques'a Seguin'a podczas Jazz Crossing Festivalu 2020. Na przestrzeni 2020 i 2021 roku uczestniczył w warsztatach muzycznych z takimi muzykami jak: Alvin Queen, Lenny White Billy Cobham, Greg Hutchinson, Billy Hart, David Wong, Paul Wertico, Steve Rodby, Anders Mogensen itd.

 

Obecnie student Duńskiej Akademii Muzycznej SDMK w Odense. Regularnie współpracuje jako perkusista z Patrycją Ziniewicz w projekcie "List do Czarnego Anioła", Aleksandrą Mońko-Allen w nadchodzącej nowej płycie "Now It's My Turn" oraz Sebastianem Zawadzkim w "Sebastian Zawadzki Polish Trio". Przymierza się również do nagrania płyty z własnym materiałem i koncepcją grania.

***
Bilety: 25 zł przedsprzedaż
30 zł w dniu koncertu

OpinieOpinie

Opinie