Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Youth Novels 12.05.2023 bilety

Youth Novels

12.05.2023 //  20:00 //  Teatr BOTO, Sopot

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Youth Novels, zespół który tworzą Anna Babrakowska i Emila Nowak, jest prawdziwym fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Ich unikalne brzmienie łączy szeroko pojętą alternatywę z akustycznymi kompozycjami i hipnotyzującymi ambientowymi dźwiękami.


Youth Novels występowali na znanych polskich festiwalach: Open’er, OFF Festival, Spring Break i Męskie Granie, a także jako support dla takich artystów jak Oh Wonder, Father John Misty, Seafret czy Hooverphonic. Ich utwory pojawiły się w popularnych serialach, „Zachowaj Spokój”(Netlifix) i „Pod Powierzchnią” (TVN).
Zespół ma na swoim koncie świetnie przyjęte EPki i single, m.in. „What If”, „Woman” (z ponad 1,5 milionem odtworzeń na Spotify) i „Skin Rework”, wyprodukowany przez Sama Thompsona (The XX, Ellie Goulding) i nagrany w znanym Air Studios, a także „Hands” stworzony we współpracy z holenderskim producentem Ferrym Corstenem (FERR).


Najnowsza EPka „Blue” pokazuje niezwykłe umiejętności muzyczne zespołu, w tym elektryzujące „The Moon” z udziałem Iwony Skwarek i urzekające „Blue Rework” autorstwa Niklasa Paschburga.
24 lutego ukazał się najnowszy singiel Youth Novels, we współpracy z utalentowanym producentem i muzykiem Frankiem Wiedemannem.


Posłuchaj: https://youtu.be/XVGW1jxR9lg

OpinieOpinie

Opinie