Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
TONFA | ŁÓDŹ | 02.03.24  | TRZECIA SZYNA TOUR 02.03.2024 bilety

TONFA | ŁÓDŹ | 02.03.24 | TRZECIA SZYNA TOUR

02.03 //  19:00 //  IGNORANTKA, ŁÓDŹ

Bilety na wydarzenieBilety
BILETY
dostępna do wyczerpania - najpóźniej do
02.03.2024
SOLD OUT!
Opis wydarzeniaInformacje

TONFA to duet, w którego skład wchodzą: kaserolaaa oraz kierat. Jest to kolejne pokolenie reprezentujące ideę drugoobiegowej sceny rapowej. Jednak przez szerokie inspiracje zaczerpnięte z punka, hardcoru, jungle, czy grime'u są zauważalni w szerszym kontekście polskiej muzyki niezależnej.

Mimo tak specyficznego backgroundu potrafią dotrzeć i wzbudzić zainteresowanie artystów takich jak Włodi czy Brodka, którzy zaprosili ich do współpracy przy swoich projektach. Ich kunszt muzyczny oraz wkład w budowanie nowej sceny doceniły również festiwale takie jak: Open’er Festival, Unsound, Avant Art, Up to Date, Męskie Granie, FEST Festival czy Soundrive na których wystąpili.

 

TRZECIA SZYNA TOUR to pierwsza solowa trasa TONFY, na której będziemy mogli poskakać lub pokiwać głową do nowego jak i starego materiału zespołu, znanego bądź nieznanego z płyt. Wszystko to podane w koncertowym ujęciu!

 

Skład koncertowy TONFY jest rozszerzony o dodatkowe dwie osoby: turntablistę DJ Zetena oraz perkusistę Wojciecha Perczyńskiego. Hardcore punkowa energia żywej perkusji w połączeniu ze skreczami i cutami tworzy całkowicie unikalne połączenie, którego doświadczyć można dopiero na koncercie.

FACEBOOK
INSTAGRAM
YOUTUBE
SPOTIFY


INFO:
02.03.2024

IGNORANTKA

ul. Legionów 22

90-701 Łódź.


Drzwi: 19:00
Koncert: 20:00

 

Bilety nabywane poza oficjalnym kanałem sprzedaży lub od osób trzecich mogą być fałszywe, co może skutkować brakiem możliwości wejścia na koncert.

Osoby poniżej 16 r.ż muszą być pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego (opiekun musi również posiadać bilet).
Osoby od 16 r.ż mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

| WZÓR ZGODY |

OpinieOpinie

Opinie