Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Koncert walentynkowy - Zenek Kupatasa solo act i Ranko Ukulele 14.02.2024 bilety

Koncert walentynkowy - Zenek Kupatasa solo act i Ranko Ukulele

14.02 //  19:30 //  Falcon Klub Bilardowy, WARSZAWA

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Zenek sam z gitarą i Ranko z ukulele zagrają specjalny koncert na Walentynki w Warszawie. Single, pary, małżeństwa i ludzie w relacjach skomplikowanych przybywajcie, aby świętować święto zakochanych. Dobry humor, luźna atmosfera i mnóstwo piosenek do wspólnego śpiewania uświetni ten wyjątkowy wieczór.

 

Zenek Kupatasa to jeden z najbardziej płodnych twórców na polskiej scenie muzycznej. Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty niezależnie, samodzielnie je promując. Mając 15 lat założył zespół Kabanos, któremu przewodził przez 21 lat. Obecnie tworzy pod własnym szyldem. W ciągu trzech lat nagrał 6 solowych albumów. Ciężko go zaszufladkować, w pierwszym etapie swojej twórczości, łączył ciężką muzykę z absurdalnym humorem. Obecnie bardziej skupia się na własnej filozofii życia, bije z niego optymizm, szczerość i radość tworzenia. Z wykształcenia jest psychologiem, a jego rozdzielona na dwa albumy "Rezyliencja" traktuje o zdolnościach adaptacyjnych do otaczającej nas rzeczywistości.

 

Ranko Ukulele to artystka z Poznania, której wdzięczne i bezpretensjonalne piosenki grane na ukulele koszą prawdziwe miliony wyświetleń. Przebojowość Ranko polega na jej sprawności w tekstach, dystansie do siebie, świata i humorze. Jej narracja pozbawia obciachu i pozwala żyć w zgodzie z sobą. Ranko jest świetną obserwatorką, która prowadzi nas przez ten świat nieoczywistą drogą, drogą bardziej bajkową, bardziej znośną, bardziej piękną. Nieodłącznym elementem twórczości Ranko są tzw. "bazgrołki", czyli własnoręcznie rysowane przez artystkę historie, ilustrujące jej piosenki i będące zarazem teledyskami do wielu z jej utworów.

OpinieOpinie

Opinie