Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Dla organizatora Jak to działa? Kontakt
Koncert O.S.T.R. - Mango Club Opole 17.02.2024 bilety

Koncert O.S.T.R. - Mango Club Opole

17.02 //  20:00 //  Mango Club Opole, OPOLE

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

To co dobre, nigdy się nie starzeje! O.S.T.R. ponownie w Mango, już 17 lutego 2024 roku!

Nie przegap okazji, by zobaczyć na żywo jednego z najlepszych polskich raperów, który od ponad 20 lat zachwyca swoją muzyką, tekstami i flow. Będzie moc, będzie energia, będzie rap na najwyższym poziomie!

 

Data: 17 luty 2024
Miejsce: Mango Club Opole, ul. Oleska 102, Scena Koncertowa
Wstęp: +16

 

Adam O.S.T.R. Ostrowski - muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utytułowanych artystów w Polsce. Od ponad 20 lat konsekwentnie podąża w obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

 

Autor 30 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz Diamentowej Płyty za album “Życie po śmierci”, a także 10 platynowych i 7 złotych płyt, w tym dwóch podwójnie platynowych. Pięciokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Od 1999 roku w jednej nieustającej trasie koncertowej. Jego płyty, wydawane z rozmachem, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS.

 

Sprzedaż jego albumu “Życie po śmierci” przekroczyła 120.000 fizycznych egzemplarzy stając się najlepiej sprzedającą się płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego jak i zagranicznego). Treścią tego albumu są przeżycia i przemyślenia związane z ważnym wydarzeniem w życiu prywatnym muzyka, na którym kariera muzyczna odcisnęła oczywiście swoje piętno.

 

Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Doceniony przez ś.p. Czesława Niemena, współpracował z Michałem Urbaniakiem i Januszem Grzywaczem (zespół Laboratorium). Razem z Kasią Nosowską był dyrektorem artystycznym trasy Męskie Granie 2013. Marka MTV wybrała O.S.T.R. na pierwszego polskiego artystę, którego akustyczny koncert przywróci polskim widzom format “Unplugged” po 7 latach przerwy. Lubiany i doceniany za granicą, współpracował z muzykami z amerykańskiej, brytyjskiej i holenderskiej sceny hiphopowej. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, pomysłowo wykorzystuje przyswojoną wiedzę klasyczną w kompozycjach opartych na muzyce miejskiej.

 

O.S.T.R. pochodzi z muzycznej rodziny, urodził się i wychował w Łodzi. Od miasta tego otrzymał w 2017 r. tytuł Honorowego Obywatela oraz Odznaczenie Zasłużony dla Miasta Łodzi. Rozpoczynał karierę w kilku lokalnych zespołach, ale szybko dał się poznać reszcie kraju w konwencji solo. Przebił się jako niekwestionowany lider konkursów improwizowanego rapu (bitwy freestyle). Taki właśnie krótki i przypadkowy występ na scenie łódzkiego klubu Prokadencja zapewnił mu w 2001 roku kontrakt na debiutancki album w Asfalt Records. Z wytwórnią tą związany jest do dziś. Przyjaciel swoich fanów, człowiek towarzyski, otwarty, na co dzień skromny. Żonaty, ojciec dwóch synów.

 

Sprawdź najpopularniejsze utwory O.S.T.R.:
O.S.T.R. feat Gibbs - LEMON https://youtu.be/8s7d7aJXuWY
O.S.T.R. - CRISTAL https://www.youtube.com/watch?v=QCxP6l49AkA
O.S.T.R. - Alcatraz https://www.youtube.com/watch?v=ZVRxh7mo3iY
O.S.T.R. - Kochana Polsko https://www.youtube.com/watch?v=lpRlEFZ85fY

 

O.S.T.R.:
http://ostr.pl
https://www.facebook.com/ostr.tabasko
https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski/

OpinieOpinie

Opinie

Komentarz do wydarzenia

Beat, tekst, historia. Kocham taki rap. Wielki szacunek dla wszystkich, którzy tworzą go razem z Ada
wiecej
Komentarz do wydarzenia

Wg. mnie OSTR to najlepszy raper w Polsce i jedynie jego utwory w 100% trafiają do mnie. Chill z kaz
wiecej
Komentarz do wydarzenia

Adam mistrz. On jest świadomy swojej gry i swoich poczynań w wersach. To co robi, to zawodowstwo w k
wiecej