Logowanie
Kategorie wydarzeń
Miasta
PL
EN
Pomoc Organizuj ze Stage24 Jak to działa? Kontakt
Koncert Zdechły Osa | Trash Tour | Katowice 16.11.2023 bilety

Koncert Zdechły Osa | Trash Tour | Katowice

16.11.2023 //  19:00 //  Królestwo, KATOWICE

Bilety na wydarzenieBilety
Opis wydarzeniaInformacje

Thrash Tour nie będzie o ciuszkach, furach i pieniądzach, tylko o tym, że jesteśmy poskładani przez życie, ale próbujemy żyć.


Zdechły Osa znowu ruszą w polskę z tym razem z Trash Tour, podczas jesiennej trasy odwiedzi te największe miasta w polsce ale i nie tylko. Koncerty Osy to nie wylęgarnia rapowych ortodoksów, a pomieszanie z poplątaniem w którym każdy szpont znajdzie miejsce dla siebie.


Zdechły Osa - Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale z bez wątpienia jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu. Choć niełatwo go sklasyfikować, to jednak z łatwością można go odróżnić od innych młodych polskich twórców. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno nikt z nie przebił się do mainstreamu mówiąc o tym co chce, jak chce, nie unikając przy tym przekleństw. To nie będą łatwe piosenki dla starszych i młodszych, a przekaz prosto między oczy. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach.

OpinieOpinie

Opinie

Komentarz do wydarzenia

Paweł

Bez napinki, bez lansu- to jest autentyczne i nie wyrzygane.
Komentarz do wydarzenia

Adam

Osa to jest ogień 🔥🔥🔥
Komentarz do wydarzenia

Mike

Kozak... Panie Osa 😎